Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

П`ятниця, 29.03.2024
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
sergei198708Дата: Середа, 19.11.2014, 14:54 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 100
Статус: Offline
З метою отримання повної інформації щодо патріотичного виховання молоді в районні проводиться соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників».
Запрошуємо учнів, батьків, учителів до участі в опитуванні.
Соціологічне опитування проводиться протягом листопада 2014 року.


  • Що ви вкладаєте в поняття «Батьківщина»?
  • Що для вас означає бути патріотом?
  • Як ви розумієте поняття «героїзм»?
  • Чи пишаєтесь, що ви українець а)?
  • Чи згодні ви із твердженням «В Україні модно бути патріотом»?
  • Як ви думаєте, які заходи повинна вжити держава, аби підтримати патріотичний дух молоді?
  • Що нового необхідно запровадити в школі для поліпшення патріотичного виховання молоді?


 
larisaДата: Четвер, 20.11.2014, 16:21 | Повідомлення # 2
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Батьківщина - це місце де я народилася, де жили мої діди і прадіди, живу я, мої діти і онуки.
2. Патріот - це людина, яка всім серцем любить свою землю, має високі моральні якості і готова пожертвувати своїм життям заради миру, спокою своєї країни.
3. Героїзм - це високі душевні почуття, здатність в складних умовах здійснити вчинок, який врятує життя іншій людині, відстоє інтереси держави.
4. Так, я пишаюсь тим, що я українка.
5. Я вважаю, що мода - явище тимчасове, а патріотизм - стан людської душі.
6. Влада сама повинна демонструвати патріотизм.
7. Виховувати підростаюче покоління на прикладі людей, які були і є патріотами України. Лише учитель-патріот, може виховати патріота.
 
NataliaДата: Четвер, 20.11.2014, 16:45 | Повідомлення # 3
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Тобi, Україно

Моя ти рiдна Україно,
На прапорi твоїм блакить,
Багата й сильная країна,
Де жито в колосi шумить.

Пройшла страшний ти час розрухи,
Голодомору i вiйни,
Розправили величнi крила
Твої знедоленi сини.

Iз козакiв тi українцi,
Що пiдняли тебе з руїн,
Й поставили тебе, убогу,
На рiвень iнших всiх країн.

Тепер ти вiльна, Україно,
Нiхто тебе бiльш не згнобить,
Нiяка сила не зламає
I щастя нам не вкоротить.

Ми ворогiв своїх здолаєм,
Могутнi станем i мiцнi, 
Свободу втримаєм руками
Й складатимем про це пiснi.

За нашу правду i свободу
Життя спокiйно вiддамо,
Як нашi предки воювали
За наше щастя i добро. 

Здобудем волю i свободу
Ми для онукiв та дiтей,
Здобудем славу i майбутнє 
Для України та людей!..
 
NatalkaNePoltavkaДата: Четвер, 20.11.2014, 16:45 | Повідомлення # 4
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це не тільки місце, де ти народився і виріс, а ще й невидимий зв'язок поколінь
Бути патріотом - це, насамперед, знати минуле своєї країни, робити свій внесок в її сьогодення і вірити в краще майбутнє.
Людину, яка переступає через свій страх, байдужість та егоїзм заради добробуту інших можна назвати героєм.

Я пишаюсь тим, що я українка
Кожен, хто любить свою країну, вартий поваги. Інколи патріотизм потребує вираження в певних деталях, це може навіть бути "трендом". Але ж бути патріотом, любити країну, в якій живеш - це усвідомлене прагнення кожного громадянина.
Держава повинна заохочувати патріотизм, але не нав'язувати його.
Для поліпшення патріотичного виховання молоді в школі було б корисно приділяти більше уваги сучасній українській культурі і мистецтву.
 
YzhloДата: Четвер, 20.11.2014, 19:31 | Повідомлення # 5
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина– це серце моєї душі, яке я не вагаючись можу подарувати землі, що мене народила.
Бути патріотом – значить бути відданим до останньої хвилини свого життя мрії про те, щоб твоя Батьківщина була найкращою у світі.
Поняття«героїзм» є абсолютною абстрактністю, адже для когось героїчний вчинок – вивчити вірш напам’ять, а для когось захистити свою рідну землю, не шкодуючи життя.
Я пишаюся тим, що  я людина, народжена на найпрекраснішій частині планети Земля.
Можливо,але мода на патріотизм – це безглуздя, патріотизм – це стан душі.
Зупинити війну, виховання патріотизму на смерті земляків, братів і батьків – це найгірше, що може бути.
Не потрібно винаходити велосипед, краще посилити роботу в тих напрямках, які випробувані і перевірені.
 
СофіяДата: П`ятниця, 21.11.2014, 16:07 | Повідомлення # 6
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
.Можна все на світі вибирати, сину, 
     Вибрати не можна тільки Батьківщину. 
     В. Симоненко 
     
     Що таке Батьківщина? Де вона починається? Яку роль відіграє в житті людини і як впливає на її долю? 
     На це питання у кожної людини своя відповідь. Для одного Батьківщина — це зруйнований дім та спогади про страшні дні війни, яка прийшла так несподівано, замінивши ясні сонячні дні і спів пташок на гуркіт снарядів. Для іншого Батьківщина — це дитинство серед сільської природи, соняшників, кульбаб та дзюркотливого струмочка. Але для всіх людей Батьківщина — це, перш за все, країна, яка дала їм життя.

Додано (21.11.2014, 15:31)
---------------------------------------------
Бутипатріотом — значить любити життя, уміти прожити його гідно і цікаво, просто йти
вперед своєю дорогою.
Бутипатріотом - означає поважати себе, відповідати за свої вчинки, слова,
поведінку, бо ти є представником своєї нації, ти - країна!
Бути патріотом, це значить виховуватив собі перш за все громадські, політичні, державотворчі прикмети: віру в Бога й
послух його законам, вірність, твердість, сильновольність та дисципліну...Бути
патріотом України — це значить шукати задоволення не в тім, «щоб бути українцем»,
а в тім, щоб було честю носити ім’я Українця. Але це зовсім не означає, що ми
повинні ненавидіти тих хто не є українцями. Нехай патріотизм не приносить нам
руїни.
Лише справжні патріоти, об'єднавшись в єдине ціле, підносять
культурний та економічний рівень своєї держави, творять нову історію, в якій
немає сумних і трагічних дат, а лише чисте і світле майбутнє. Бути чи не бути
патріотом - вирішувати кожному. Але жити у своїй країні і не вважати себе її
частиною - якось неправильно. Тому, будьмо патріотами нашої України і любімо її всім серцем своїм і всією своюдушею.

Додано (21.11.2014, 15:54)
---------------------------------------------
Героїзм... Поняття дуже актуальне внаш час.   Це любов до батьківщини, яка повинна бути в
кожній людині.  Величезної поваги гідні
люди, здатні на самопожертву, відвагу, мужність. А вміння залишатися людиною в
нелюдських умовах і зовсім безцінне.

Додано (21.11.2014, 15:56)
---------------------------------------------
Я пишаюсь, що я українка!

Додано (21.11.2014, 15:57)
---------------------------------------------
З даним твердженням не згодна.

Додано (21.11.2014, 16:05)
---------------------------------------------
Держава повинна піклуватись про молодь.

Додано (21.11.2014, 16:07)
---------------------------------------------
В школах робота щодо патріотичного виховання проводиться на на лежному рівні.

 
byrlakДата: Субота, 22.11.2014, 02:02 | Повідомлення # 7
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це рідний куточок на землі, невід*ємна частка людини.
Бути патріотом - означає пишатися своєю національністю, прагнути до збереження культурних надбань нації,  любити свою країну понад усе,  вкладати свої внески у збереження, вдосконалення та розквіт держави, а також прагнути до збереження єдності і цілісності її.
Героїзм - це вища ступінь патріотизму, здатність до пожертви собою заради благополуччя країни та її громадян!
Я пишаюся тим, що я українка!
Моди на патріотизм бути не може!  Справжній патріотизм - явище незмінне! Мода ж - навпаки. Тому з даним тердженням я не згодна.а
Патріотичний дух нації можна підтримати гідними вчинками влади!
Для поліпшення патріотичного виховання молоді необхідно прививати, насамперед, любов до рідного краю, демонструвати на власному прикладі, що означає бути справжнім патріотом!
 
vasia62940Дата: Субота, 22.11.2014, 18:00 | Повідомлення # 8
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це місце, де живуть мої батьки.
Бути патріотом, означає завжди залишишатися відданим своїй Батьківщіні.
Героїзм - це здатність робити на благо інших те, на що більшість не спроможні.
Я пишаюсь тим, що я українець.
Держава повинна зробити все необхідне, задля того, щоб, молодь прагнула залишатися на своїй землі.
Не можливо прищепити патріотизм, це повино іти від серця і бути усвідомленим вибором кожнного.


Повідомлення відредагував vasia62940 - Неділя, 23.11.2014, 03:20
 
Олександр3233Дата: Вівторок, 25.11.2014, 11:35 | Повідомлення # 9
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Батьківщина - куточок землі, де живе моя родина і живе пам*ять про моїх батьків. Сонячні ранки та зоряні ночі, тиха задума верби над річкою, сміх онука та вогник у вікні рідної домівки. 
2. Патріот-людина , яка пишається минулим свого народу, дбає про збереження культурних цінностей, єдності і нероздільності держави , кожен день свого      життя віддає державі.
3. Героїзм-здатьність людини без роздумів стати на захист  Батьківщини, підставити плече другові, віддати життя заради інших.
4. Я гордий від того , що я українець. 
5. Мода тимчасова і  змінна. Патріотизм вічний як невмируща душа мого народу.
6. Президент, Уряд, Парламент повинні стати зразком патріотизму.
7. Кожен член трудового колективу повинен бути прикладом для підростаючого покоління, адже тільки власний приклад патріотизму виховає патріота.
 
valentinaДата: Вівторок, 25.11.2014, 22:56 | Повідомлення # 10
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Батьківщина - це моя земля, земля моїх батьків, що викликає сакральне почуття.
2. Патріот - людина, яка поєднує любов до Батьківщини та прагнення своїми діями служити її інтересам.
3. Героїзм - найвищий вияв патріотизму.
4. Я дуже цим пишаюся.
5. Ні. Патріотизм - це самовсвідомість нації, що прокидається.
6. Держава повинна забезпечити молодь соціальними гарантіями, популяризувати свою країну за кордоном, говорити виключно українською мовою, забазпечити фінансову стабільність.
7. Завжди бути прикладом для дітей.
 
larisaДата: Середа, 26.11.2014, 10:05 | Повідомлення # 11
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі. 

   Батьківщина - це все, що мене оточує: і небо, і зорі; ліси і поля; люди, які поруч зі мною в радості чи смутку; це те, що підтримує людину у час негоди, дає сили пережити усі негаразди.

Додано (26.11.2014, 10:05)
---------------------------------------------
Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання і співставлення себе з іншими членами свого народу, постійна готовність підкоряти свої особисті інтереси інтересам загалу, в якому живеш, та захищати інтереси своєї громади, народу в цілому.

 
mamalarysДата: Середа, 26.11.2014, 19:46 | Повідомлення # 12
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Батьківщина -  це земля, де я народилася і живу, де живе моя мама і всі рідні мені люди, де жили мої предки, де я вперше почула мамину пісню і мудре батьківське слово.
2. Патріот -це людина, котра не стільки кричить про свою любов до країни і народу, скільки чесно робить свою роботу і вміє допомагати тим українцям, котрі поряд і потребують допомоги.
3. Героїзм - найвище виявлення самовідданості і мужності у виконанні громадського обов'язку, що вимагає від людини особистої відваги, стійкості, готовності до самопожертви.
4. Я - українка!!!! 
5. Найбільш модними  є скоріше одяг, спосіб життя або суспільний статус, а не патріотизм.
6. Державні "мужі" мають бути зразком патріотизму.
7. Впевнено продовжувати роботу в цьому напрямку.
 
ЗавучДата: Середа, 26.11.2014, 21:25 | Повідомлення # 13
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відчуття Батьківщини й почуття патріотизму мають бути невіддільними від кожного із нас незалежно від національності, релігійної приналежності, світоглядних уподобань. Це абсолютні істини, доконче необхідні для виживання в сучасному строкатому світі. Викликає гордість молоде покоління, яке вступає в активне громадське життя за складних обставин війни в Україні. Вони не роздумують, не вагаються і беззастережно вибирають ЄДИНУ, СОБОРНУ, САМОСТІЙНУ УКРАЇНУ. Зараз наша Батьківщина переживає трагічні дні, надію вселяє лише те, що нове покоління краще нас, не оглядається назад, а сміливо йде вперед. Нам, старшому поколінню, іноді варто повчитися у дітей, зарядитися їхнім оптимізмом. Шкода лише в одному: для того, щоб це наочно побачити й відчути слід пройти через неймовірні випробування війною! А героїзму хотілося б поменше! Ніщо так не цінне як людське життя!
 
RamzessДата: Середа, 26.11.2014, 22:42 | Повідомлення # 14
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина! - здавалося б таке просте і зрозуміле для кожного слово. Та для справжніх патріотів, це сенс їхнього життя! Кого ж сьогодні можна назвати справжнім патріотом? Безумовно тих людей, які не говорять гучних гасел з екранів телевізорів, а тих, хто своєю щоденною працею допомагає Батьківщині вижити. Це ті хто навчає, хто сіє та збирає врожай у полі, хто годинами стоїть за операційним столом і рятує життя людей, хто зі зброєю в руках в числі перших пішов на передову та багато, багато інших.
 
marianovkaДата: Середа, 26.11.2014, 23:04 | Повідомлення # 15
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина, патріотизм, героїзм - саме з ціма трьома словами сьогодні у всьому цивілізованому світі ототожнюється Україна. По різному може скластись доля у кожної людини, та стільки б не пройшло років, її завжди буде тягнути на Батьківщину, де вона народилась, де живуть її батьки та друзі, де пройшло дитинство та юність. Саме цей рік, як ніякий інший в нашій державі сколихнув народні маси, і виявилось, що в нашій державі є справжні люди, справжня нація, яка по праву матиме європейське майбутнє. Це підтверджено багатьма героїчними вчинками на Майдані, під час революції Гідності. Це підтверджують сьогодні в зоні АТО, тисячі безперебільшення справжніх синів України!
 
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: