Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Четвер, 28.03.2024
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
sergei198708Дата: Середа, 19.11.2014, 14:54 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 100
Статус: Offline
З метою отримання повної інформації щодо патріотичного виховання молоді в районні проводиться соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників».
Запрошуємо учнів, батьків, учителів до участі в опитуванні.
Соціологічне опитування проводиться протягом листопада 2014 року.


  • Що ви вкладаєте в поняття «Батьківщина»?
  • Що для вас означає бути патріотом?
  • Як ви розумієте поняття «героїзм»?
  • Чи пишаєтесь, що ви українець а)?
  • Чи згодні ви із твердженням «В Україні модно бути патріотом»?
  • Як ви думаєте, які заходи повинна вжити держава, аби підтримати патріотичний дух молоді?
  • Що нового необхідно запровадити в школі для поліпшення патріотичного виховання молоді?


 
CulikДата: П`ятниця, 28.11.2014, 13:17 | Повідомлення # 31
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина —це моя домівка.
Бути патріотомозначає захищати батьківщину.
Героїзм —стійкість, мужність.
Я пишаюсь тим,що я українка.
Патріотомпотрібно бути в душі.
Звертати увагуна проблеми молоді.
У школі необхіднопроводити лекторії, круглі столи.
 
CuchaДата: П`ятниця, 28.11.2014, 13:31 | Повідомлення # 32
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина —це Україна.
Бути патріотомозначає захищати батьківщину.
Герої — це люди,які захищають нашу Україну.
Яукраїнець.Патріотом моднобути завжди.
Допомагатимолоді.
Виховувати навласному прикладі.
 
ZhencayДата: П`ятниця, 28.11.2014, 13:55 | Повідомлення # 33
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацвітає калина,Зеленіє ліщина,Степом котитьсядиво-луна.
Це моя Україна,Це моя Батьківщина,Що, як тато імама, одна!
Бути патріотомозначає любити свою країну, шанувати
звичаї та традиції свого народу.
Героїзм — цериса характеру людини, здатної на
відважні вчинки.
Українкадо мозку кісток.Патріотом моднобути завжди.
Допомагатимолоді.
Виховувати навласному прикладі.
 
adminДата: П`ятниця, 28.11.2014, 15:01 | Повідомлення # 34
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщинадля мене – це країна, де я народилася і живу, де поруч мої близькі. Я люблю
свою батьківщину.
 Бутипатріотом – завжди було легко. Що може бути легше чим любити свою країну. Важко
одне, боротися та дійти до перемоги, та якщо ти робиш це, то і померти буде легко
за батьківщину.
 Героїзм- здатність в важких умовах здійснити вчинок, який врятує життя іншій людині
або захистить інтереси своєї держави.
 Звісно,я пишаюсь тим, що я є українка! Патріотизмне може бути модним або ні. Він є, або його не має. Державаповинна піклуватися про свій народ, та забезпечувати людей робочими місцями та
освітою, щоб більшість населення не виїжджала за межі нащої країни.
 Повинніпроводитися позашкільні патріотичні бесіди.

Додано (28.11.2014, 14:21)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене – це ріднакраїна в якій я проживаю, я пишаюся тим що я українка! Я щаслива, що народилася
і живу на такій чудовій мальовничій землі – в нашій славній Україні!Батьківщина
– це рідний дім, де на мене чекають
 завжди з любов'ю і надією! Патріот – це людина якалюбить свою країну, та пишається тим, що проживає  тут. Людина патріот – це коли ти готовий помертиза добробут своєї держави! Я патріотка своєї батьківщини.Героїзм – це вчинки людини,якими пишаються та ставлять в приклад нащадкам. Героями не народжуються –героями стають!!! Я пишаюсь тим що я українка. Люблюсвою країну, мальовничу природу, широкі степи, чисті озера! Україна – це моя
держава, в якій я народилася, та зростаю, в майбутньому я планую залишитись на
Україні, та прожити тут все своє життя!
 Держава повинна надаватибезкоштовне навчання, робочі місця та гідні умови для життя! Щоб припинилася
війна, та в країні настав мир!!!
 Для школи потрібно проводитипозашкільні патріотичні уроки. Виховувати в дітей патріотичний дух.

Додано (28.11.2014, 14:59)
---------------------------------------------
Батьківщинадля мене це – країна де я народилася та зростала,денародилися мої батьки та рідні. Бутипатріотом означає – що він ніколи не зрадить своєї нації. Патріотами повиннібути добрі та чесні люди. Істинний патріот ніколи не матиме дурних намірів і
ніколи не зрадить своєї батьківщини.
 Героїзм– це здатність жертвувати собою ради інших. Чипишаєтесь, що ви українка – так я дуже пишаюсь що я українка. Чизгодні ви с твердженням «В Україні модно бути патріотом» - Ні - це зовсім не
модно.
 Якви думаєте, які заходи повинна вжити держава, аби підтримати патріотичний дух
молоді ? – держава повинна
 забезпечити гідніумови життя,освіту,надання робочих місць аби люди не виїжджали за межі країни  Длявиховання патріотизму в школі необхідно – повинні проводитись загальношкільні
патріотичні бесіди і прививати патріотизм дітям
.

Додано (28.11.2014, 15:01)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене  -  цекраїна де народилася я та мої рідні. Де я знаю кожен куточок, де все мені таке
рідне
  Бути патріотом – означає робити все для своєїкраїни будь-якою ціною.  Героїзм – здатність людини робити безкорисливіподвиги заради чогось, або когось.  Чи пишаюсь я що українка? Звичайно, Україна –найкраща країна в світі.  « В Україні модно бути патріотом?» Патріотизм –це вроджений стан душі, а не мода. Мені здається, що кожен українець
народжується патріотом.
  На мою думку, держава, в обличчі народнихдепутатів, повинна не руйнувати та знецінювати країну, а створювати як найкращі
умови розвитку та життя для свого народу.
  Для виховання патріотизму в школі необхіднопрививати з дитинства любов до рідної країни. Як  найбільше розповідати про героїв українськогокозацтва, щоб ще маленькими учні хотіли бути такими ж.

 
vetochka-sakuryДата: П`ятниця, 28.11.2014, 15:39 | Повідомлення # 35
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина для мене - це місто, де я народилась і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів!  Батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі.
Патріот - це людина, що поважає країну в якій живе, намагається щось покращити в ній та в разі потреби стане на захист від її внутрішніх чи зовнішніх ворогів.
Героїзм - це здатність до здійснення подвигу.
Я пишаюся тим, що я є громадянином чудової, мальовничої країни - України.
У сучасному світі і суспільстві бути патріотом абсолютно не модно і навіть незвично.

Додано (28.11.2014, 15:38)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене - це місто, де я народилась і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів!  Батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі.
Патріот - це людина, що поважає країну в якій живе, намагається щось покращити в ній та в разі потреби стане на захист від її внутрішніх чи зовнішніх ворогів.
Героїзм - це здатність до здійснення подвигу.
Я пишаюся тим, що я є громадянином чудової, мальовничої країни - України.
У сучасному світі і суспільстві бути патріотом абсолютно не модно і навіть незвично.

Додано (28.11.2014, 15:39)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене - це місто, де я народилась і живу, де живуть і працюють мої батьки, - земля моїх пращурів!  Батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі.
Патріот - це людина, що поважає країну в якій живе, намагається щось покращити в ній та в разі потреби стане на захист від її внутрішніх чи зовнішніх ворогів.
Героїзм - це здатність до здійснення подвигу.
Я пишаюся тим, що я є громадянином чудової, мальовничої країни - України.
У сучасному світі і суспільстві бути патріотом абсолютно не модно і навіть незвично.


Повідомлення відредагував vetochka-sakury - П`ятниця, 28.11.2014, 15:40
 
ВалентинаДата: П`ятниця, 28.11.2014, 16:32 | Повідомлення # 36
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина – це блакитне небо, таке безмежне, таке високе, це веселка після теплого життєдайного дощу, це розсипані перлини вранішньої роси, це терпкий аромат степу, з присмаком чебрецю, васильків, ромашки, полину, це білий вельон весняних вишень, це переливи дзвінкого дитячого сміху. Це – моя родина, мої друзі, мої земляки…    
    Бути патріотом – любитисвій край, бути чесним перед самим собою, не втрачати гідності, бути відданим своєму народові.·  
     «Героїзм» - це не реклама, не пустослівя, не очікування винагороди. Це – вчинок заради життя, свободи, миру.·    
    Я – українка, і цим все сказано. Ніколи не соромилась своєї мови ні у великому місці, ні в іншій країні.·    
   Мода тут ні до чого. Мода– змінне явище. А патріотом бути можна у всі часи і в будь-яких лаштунках.·      
     Держава – це не одна людина. А люди, які є творцями законів повинні жити не власними потребами та
задоволеннями їх, а й бути відповідальним за майбутнє країни.
·   
    Патріотичне виховання в школі є на належному рівні, якби ще й представники влади хоч би іноді згадували
те добре і вічне, що засіяли в їх душі вчителі.
 
agronomiaschoolДата: П`ятниця, 28.11.2014, 18:36 | Повідомлення # 37
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина для мене - країна де я народився і живу.
Бути патріотом означае - розцінювати інтереси країни як свої власні. 
Героїзм - бути готовим захищати рідну землю. 
Я пишаюсь, що я живу в такій країні.
Патріотом бути модно.
Держава повинна чути голос народу. 
Напевно тільки в школі ця робота і проводиться.
 
adminДата: Субота, 29.11.2014, 00:23 | Повідомлення # 38
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина – це край де я народилась, де проживаю я і моя родина.
Патріот - це людина, яка здатна на самопожнртву заради батьківщини та її народу.
"Героїзм" - це коли ти щось робиш задля когось не замислюючись над наслідками.
Так я пишаюсь, що я українка.
Ні, я не згодна.
Дати молоді творити, гідні умови життя та праці.
 
mk1206Дата: Неділя, 30.11.2014, 14:41 | Повідомлення # 39
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це мої рідні, друзі, які завжди мене підтримують, мій рідний край.
Бути патріотом - означає відчувати прихильність до рідної землі, мови, культури, усіма силами сприяти щастю та розквіту рідного народу.
Можна стати героєм і в простих, буденних справах, не тільки під час війни.
Патріотом потрібно бути в серці,необхідні справжні дії, а не тільки на кожному розі викрикувати "Слава Україні!"
Для того, щоб молоде покоління мала бажання надалі жити і працювати н в Україні, захищати цілісність країни від зазіхань ззовні, насамперед необхідні приклади поведінки керівництва країни,цілеспрямована система виховання і державна пропаганда.
 
PsyhologistДата: Неділя, 30.11.2014, 15:46 | Повідомлення # 40
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - мій рідний край, місце, де я народилася, де живуть найрідніші для мене люди. 
Патріотизм - це любов до Вітчизни, бажання працювати для її процвітання.
Героїзм - це здатність людини пожертвувати своїм життям, здоров'ям заради інших людей.
Так, я пишаюся тим, що я українка.
Патріотизм не може бути модним чи не модним, або людина патріот, або ні.
Державні діячі повинні повернутися лицем до людей, самі повинні бути патріотами, як приклад для молоді.
Проводити більше заходів на патріотичну тематику: свята, ранки, конкурси, зустрічі з видатними людьми краюю
 
tane4kaДата: Неділя, 30.11.2014, 16:01 | Повідомлення # 41
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Батьківщина-це край, де я народилася, це земля моїх предків, на якій віками формувалися традиції і прививалася любов до свого куточка землі.
2.Патріотизм- це своєрідне почуття обов"язку та любові до своєї батьківщини.
3.Героїзм- здатність на самопожертву не тільки заради свого народу, а також заради іншої людини.
4.Так, я пишаюся тим, що я українка.
5.Мода на патріотизм? ні,я так не вважаю, патріотизм- це в тебе в душі, це те, що ти відчуваєш до свого народу, батьківщини, а не якийсь модний одяг, який ти вирішив приміряти. патріотизм проявляється в діях і не в словах.
6.Любов до своєї держави необхідно прививати змалку. сама влада повинна продемонструвати свій патріотизм вчинками. Молоді необхідно бути впевненими в завтрашньому дні.
7.Любов до свого краю неможливо нав"язати, це стан душі. необхідно насамперед виховувати підростаюче покоління, прививаючи йому повагу до своїх предків, гордість за своїх співвітчизників-героів та акцентуючи увагу на культурі, мистецтві та історії свого народу.
 
agronomiaДата: Неділя, 30.11.2014, 17:08 | Повідомлення # 42
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина для мене -



 
PatriarchДата: Неділя, 30.11.2014, 17:32 | Повідомлення # 43
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Для мене Батьківщина — це країна, де я народився і живу, де поруч мої близькі. Я люблю її, хоча і розумію, що це не Ельдорадо. У моїй країні багато недоліків. Утім, як і в будь-якій іншій. У цій країні нелегко жити. І нерозумно це приховувати. Але я радий, що живу тут. В Україні багато гарних людей. У мене тут родина і друзі.
2. Що означає бути патріотом — це значить відчувати патріотизм, відчувати любов у своїй Батьківщині і ставити її інтереси вище своїх власних, це бажання зробити все можливе, щоб зберегти її саму, її народ та її культуру, бажання захищати її інтереси і кордони.
3. Героїзм - здатність до здійснення подвигу.
4. Я пишаюсь тим,що я українець.
5. Зараз модно бути патріотом. Носити футболки з різними написами,горлати «Слава Україні» і бити морди всім підряд «москалям». Розповідати всім який ти українець, зі скількома політиками знайомий, на скількох мітингах був і т.п. Проте це не дає абсолютно ніякої користі. Адже мало однієї «показухи», потрібні реальні дії і справжні ідеї. Патріотом потрібно бути в серці. І це не залежить від зовнішності, мови чи походження.
6. Держава повинна бути з народом.
7. Держава повинна хоча б піклуватися про школи, а не так як зараз.
 
mironyk1981Дата: Неділя, 30.11.2014, 17:41 | Повідомлення # 44
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
«Патріотизм у розумінні сучасників».
 
КсюшаДата: Неділя, 30.11.2014, 21:32 | Повідомлення # 45
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Батьківщина - це край, де я народилася, виросла, навчалася, працюю, де живе моя сім*я, родина та весь мій рід. 
2.Бути патріотом означає любити свою країну, зберігати її культуру, традиції, звичаї, поважати закони держави та працювати на благо своєї країни.
3.Героїзм - це риса характеру,яка є тільки в мужніх, сміливих, відважних людей.
4. Так.
5. Ні. Патріот - це кредо життя. 
6.Державі треба більше уваги приділяти вихованню підростаючого покоління.
7. У школі, крім виховних бесід та заходів, проводити зустрічі з воїнами АТО, з патріотами України.
 
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: