П`ятниця, 26.04.2024
Головна » 2015 » Лютий » 18 » Змагання з волейболу
11:30
Змагання з волейболу

13 лютого 2015 року в спортивній залі Костянтинівської загальноосвітньої школи відбулися змагання з волейболу Спартакіади школярів Арбузинського району в 2014-2015 навчальному році. В змаганнях взяли участь 8 команд юнаків та 7 – дівчат.

Серед дівчат в нелегкій боротьбі перемогу здобули учениці Новокрасненської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер-викладач Реконвальд О.П., вчитель фізичної культури Агарков А.Л.). Другу сходинку зайняла команда Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка (тренер-викладач Пигида П.М., вчителі фізичної культури Гончаров О.В., Мягель І.М.). Третю - посіли дівчата Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Ягніченко М.М.).

Ученицю Новокрасненської команди Андрусенко Аллу відзначили грамотою як кращого гравця змагань.

Серед юнаків основна боротьба велась між учнями Арбузинської № 2 (керівник команди Гончаров О.В.) та Семенівської шкіл (Казімір О.В.). Фінальний двобій між цими командами виявився окрасою змагань – самою напруженою, запеклою та видовищною грою. В додатковій партії Арбузинці вирвали перемогу та відібрали кубок у минулорічних переможців – семенчан.

Третіми стали учні Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (Ягніченко М.М.).

Кращим гравцем турніру суддівською колегією визнано учня Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка Гончаренка Романа.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської райдержадміністрації.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює подяку директору Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ігнатьєвій Т.П., за створені умови  для проведення змагань з волейболу в закладі.