Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Понеділок, 20.05.2019

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з


1 лютого до  4 березня

 

Графік проведення ЗНО-2016

 

 Основна сесія

5  травня

українська мова і література

11  травня

математика

13  травня

історія України

3  червня

російська мова

6  червня

іспанська мова

7  червня

англійська мова

8  червня

німецька мова

9  червня

французька мова

10  червня

біологія

13  червня

фізика

15  червня

географія

17  червня

хімія

 

  Додаткова сесія

14 червня

українська мова  і література

16 червня

математика

21 червня

історія України

22 червня

російська мова

23 червня

англійська мова

23 червня

іспанська мова

24 червня

німецька мова

24 червня

французька мова

29 червня

біологія

30 червня

фізика

1 липня

географія

4 липня

хімія

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

Відповідно до  наказу  Міністерства  освіти і науки  України від 14.09.2015 № 923  «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО),  в  2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО,матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

Графік проведення

пробного зовнішнього незалежного оцінювання

2016 року

2 квітня– з української мови і літератури;

9 квітня– з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

До регіонів обслуговування Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти належать Херсонська та  Миколаївська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь

Увага!Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.