Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Вівторок, 18.06.2019

У К Р А Ї Н А

АРБУЗИНСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З № 239

 

  01 грудня  2015 року                                  смт. Арбузинка                                   

 

Про підсумки І (районного)  туру

всеукраїнського конкурсу

«Учитель року-2016»

 

На виконання наказу департаменту освіти,  науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 14.10.2015 року № 713 «Про проведення  І (районного (міського)), ІІ (обласного) турів XXІ всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016»,   наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 26.10.2015 №201 «Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016», з метою  виявлення, підтримки  творчої  праці вчителів, підвищення  їхньої професійної майстерності, популяризації  педагогічних здобутків з 02 по 30 листопада було проведено І (районний) тур всеукраїнського  конкурсу  «Учитель року-2016» (далі Конкурс) з  номінацій: «Англійська мова»,  «Захист Вітчизни»,  «Історія»,  «Математика».

Для участі в Конкурсі було подано  11 заяв з чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Садівська ЗОШ І-ІІІст., Воєводська ЗОШ І-ІІІ ст. та Агрономійська ЗОШ І-ІІІ ст.).

24-25  листопада на базі Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г. Шевченка відбулись конкурсні уроки, по завершенню яких педагогами був представлений самоаналіз уроку.

27 листопада відбулися «Майстер-класи» та власне представлення блога педагогами.

Учасники конкурсу виявили власні творчі можливості з реалізації як традиційних форм і методів навчання школярів, так і використання новітніх освітніх технологій, продемонстрували різноманітність інтересів та захоплень.

Високу  професійну майстерність  показали вчителі історії Колєснікова О.Ю. (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Золотухіна Є.М. (Садівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Симоненко С.В. (Воєводська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчителі англійської мови Бондаренко М.С. (Садівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Коваленко Н.М. (Воєводська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель математики Гниленко А.В. (Садівська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель предмету «Захист Вітчизни» Казімір О.В. (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Однак, поряд із позитивними моментами мали місце ряд недоліків, а саме:

  •  матеріали частини конкурсантів були недоукомплектовані, що не відповідало вимогам оформлення;
  • більшість сторінок (гаджетів) блогів на момент їх огляду були не заповнені контентом;
  • у ряді «майстер-класах» відчувався надмірний теоретичний матеріал.

Прикрим є той момент, що в освіті Арбузинщини є педагогічні кадри з вищою кваліфікаційною категорією,  званнями «старший вчитель», «вчитель-методист», але в такому престижному педагогічному Конкурсі їх участь не заявлена.

Конкурс для вчителів став прекрасною школою самоаналізу діяльності педагога, певним етапом сходження вгору та руху вперед.

Журі в усіх номінаціях відзначили високий рівень фахової майстерності педагогів – учасників конкурсу та підготовки поданих матеріалів. Районний тур конкурсу пройшов на належному організаційному рівні, який забезпечили методисти РМК та члени фахового журі: Дерій В.В., Багдасарян С.А., Старченко Н.І., Артьомова Т.І., Ракітіна Л.Г., Сомик А.С., Васильєв В.А., Михайлик Н.І., Терлецька Н.В., Лангвізер Т.С., Крамаренко В.М. Робота була плідною, рішення по визначенню переможців та лауреатів було колегіальним.

Виходячи з вищезазначеного та на підставі протоколів журі  конкурсу,

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Затвердити рішення журі  І (районного) туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016».

2. Визнати переможцями, нагородити дипломами  та грошовими преміями у розмірі 1200 гривень  таких вчителів:

-  Колєснікову О.Ю.,  вчителя історії  Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-  Казіміра О.В., вчителя предмету «Захист Вітчизни» Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-  Гниленко А.В., вчителя математики Садівської ЗОШ І-ІІІ ст.

          3. Визнати лауреатами, нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту та нагородити грошовими преміями у розмірі 300 гривень:

- Золотухіну Є.М., вчителя  історії Садівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Симоненко С.В.,  вчителя  історії  Воєводської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Бондаренко М.Ю., вчителя англійської мови Садівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Коваленко Н.М., вчителя англійської мови Воєводської ЗОШ І-ІІІ ст.;

4. Оголосити подяку керівникам навчальних закладів, вчителі яких взяли участь у Конкурсі Микульшиній С.М. (Семенівська ЗОШ І-ІІІст.), Бойчук Л.Б. (Садівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Коротич Н.І. (Воєводська ЗОШ І-ІІІст.), Тофан В.А. (Агрономійська ЗОШ І-ІІІ ст.).

5. Довести  цей наказ до відома педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл.

6. Завідувачу РМК  Багдасарян С.А. забезпечити підготовку матеріалів переможців І (районного) туру Конкурсу та своєчасне надходження їх до обласного оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель  року-2016» відповідно до умов, порядку та термінів проведення  ІІ (обласного) туру Конкурсу.

7.  Методисту РМК  з  кадрової роботи  Артьомовій Т.І.   підготувати  матеріали для нагородження переможців районного туру конкурсу «Учитель року-2016».

8. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту  (Доротюк А.П.) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з нагородженням переможців.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

                     

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                                  В.В. Дерій

 

Багдасарян С.А., 3-08-87