Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Вівторок, 18.06.2019

ЗМАГАННЯ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

 

Що не кажіть, а під час зими, не вистачає справжніх видовищ людям, які люблять спорт. На щастя в нашому районі в цей період проводяться змагання в спортивних залах. Арбузинська ДЮСШ є справжньою Меккою зимових видів спорту, адже сюди ведуть стежки не лише спортсменів, а й вболівальників чи просто шанувальників спортивних заходів яких гостинно зустрінуть тут.

Наприкінці календарної зими в закладі відбулись Всеукраїнські змагання з пляжного волейболу у закритих приміщеннях на які з’їхались спортсмени з Кіровоградщини,  Врадіївщини, с. Мигія, що на Первомайщині, м. Вознесенська. Честь нашого району захищали представники з с. Новокрасне (тренер О. П. Реконвальд) та власне господарі майданчика – вихованці Арбузинської ДЮСШ. Слід сказати, що 8 команд які заявились на турнір – постійні учасники чемпіонату та кубку України, тож зрозуміло, це був черговий етап підготовки до чемпіонату України з пляжного волейболу, який відбудеться 11-13 березня поточного року в місті Іллічівськ. У дводенних змаганнях взяло участь 17 пар дівчат та 10 пар хлопців.

Перед початком турніру присутніх привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В. В. Дерій, заступник Арбузинського селищного голови Є. А. Ніколаєнко, завідуюча РМК відділу освіти, молоді та спорту С. А. Багдасарян, директор Арбузинської ДЮСШ П. М. Пигида, які побажали спортсменам гарного настрою, видовищної гри та щоб перемогу вибороли найсильніші. 

         Кожен ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання дівчат, що грали до двох поразок, яких згідно міжнародних правил було розподілено по сітці. Перше місце тут посіли представниці Кіровоградської області пара Калімок – Захірова, друге місце у пари Гуля-Кейс з Врадіївки, третє посіли наші дівчата пара Розмеріца-Доротюк.

         Хлопці свої матчі проводили по коловій системі у двох підгрупах. Перемогу святкувала пара Кулик-Запорожець з Вознесенська, другими стала пара Шиян-Рибак з Арбузинки, третє місце знову за парою з Вознесенська Чеботар-Андріян.

         По завершенню змагань переможці та призери отримали заслужені нагороди – грамоти, медалі та цінні подарунки.

         Головним спонсором проведення турніру виступила Арбузинська селищна рада (голова Є. В. Травянко). Голова районної ради В. М. Кошетар особисто подбав про харчування спортсменів. Крім цього, слова щирої подяки на адресу директора Арбузинського професійного аграрного ліцею Л. М. Петренко та коменданта гуртожитка закладу І. В. Пахаленко.

  

Від себе ж хочеться додати, що змагання дійсно пройшли на дуже високому організаційному рівні, хотілося б лише, щоб якнайшвидше ДЮСШ було відремонтовано як ззовні, так і в середині. Це порадувало б тренерів та їх вихованців, і дало змогу проводити змагання найвищого рівня.

   На знімках: під час проведення турніру.

 

   Минулого тижня команди ДЮСШ з футболу взяли участь у турнірі з фут залу, що проводився у сусідньому Братському районі. Наш район представляли дві команди з Арбузинки (тренер С. П. Левін) та ново красного (тренер О. П. Реконвальд). У підгрупі арбузинці посіли третє місце, новокрасненці стали другими, що дало їм право грати за 3-4 місце. Та на жаль представники нашого району поступилися одноліткам з Веселинового.

Добірку спортивних новин підготував Р. Севастьянов

_________________________________________________________________________

 

Шістнадцятий традиційний

 

            Яскраві непересічні особистості своєю харизмою, талантом та непідробним світлом, яке випромінюють, осявають усе навколо – буденність, людську байдужість, корисливість, лицемірство… На жаль, цим постатям доля дарує невеликий часовий проміжок… Олександр Павлович Іонов належав до тієї когорти людей, імена яких знають не лише в нашому районібув людиною, яка неймовірно дорожила своєю родиною, подавав руку допомоги і підтримки багатьом. Цьогоріч йому могло б виповнитися 65

 Минулої суботи в приміщенні Арбузинської ДЮСШ відбувся традиційний, вже шістнадцятий, турнір з настільного тенісу на приз Арбузинського селищного голови пам’яті О. П. Іонова.  Слід сказати, що змагання вже давно переросли рівень суто селищних, і по праву мають статус загальнорайонних. Свідченням цьому є та кількість учасників, а в цьому році їх було майже 50, які взяли участь у турнірі. Це любителі гри у теніс не лише з райцентру, а й з сіл Садове, Новокрасне, Кавуни, Воєводське та міста Южноукраїнськ, а також учасники АТО.

Відкриваючи турнір, до присутніх звернувся голова Арбузинської районної ради Володимир Кошетар, який передав слова вітання від депутатського корпусу районної ради, побажав спортсменам безкомпромісної гри, і щоб переміг найсильніший. Крім цього, Володимир Миколайович нагадав усім, що турнір співпадає з роковинами Небесної сотні - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши ангелами-охоронцями на небі. Тож світла пам'ять про Героїв назавжди залишиться в наших серцях.

Заступник Арбузинського селищного голови Євген Ніколаєнко, в свою чергу, зазначив, що свого часу нині покійний Олександр Павлович Іонов працював на благо району, а останнім місцем його роботи була посада заступника селищного голови райцентру. У 2000 році, він разом з ветераном спорту, а нині тренером Арбузинської ДЮСШ Сергієм Левіним започаткували ці змагання. З того часу, ось вже шістнадцятий рік поспіль, вони проводяться з року в рік, збираючи все більше і більше любителів тенісу.

Син О. П. Іонова Віктор, який є головним організатором турніру, у свою чергу побажав присутнім, щоб за кожним тенісним столом точилася чесна гра, а перемога дісталася найкращому.

Директор Арбузинської ДЮСШ Петро Пигида приєднався до усіх побажань та настанов, які були сказані виступаючими, нагадав учасникам про правила гри, та провівши жеребкування, оголосив хто гратиме і в якій підгрупі.  

Впродовж того дня Олександра Павловича багато згадували добрим словом, вручали  нагороди спортсменам і, звісно ж, відбувалася відчайдушна боротьба за перемогу за кожним з тенісних столів. Беззаперечно, він був неординарною людиною. За роки своєї роботи заслужив велику повагу серед рідних, друзів, знайомих, колег, вихованців. За життя був надією та опорою для рідних, гарним та відданим другом, добрим сусідом, мудрим вчителем та наставником, а ще - вмілим керівником.

Свою трудову діяльність розпочав вчителем фізичного виховання у Костянтинівській школі у 1968 році. Потім була служба в армії, навчання в Миколаївському педагогічному інституті імені Белінського, і знову робота на педагогічній ниві – вчителем, інспектором шкіл районного відділу народної освіти, директором Арбузинської середньої школи №1. Та найдовший проміжок своєї трудової діяльності припав на роботу в соціальній сфері. З 1986 року був призначений завідуючим районним відділом соціального забезпечення. Саме йому довелося стояти у витоків створення управління соціального захисту населення в нашому районі у дев’яностих. Його він очолював більше десяти років.

Надзвичайно талановитий організатор та активіст, добрий батько і чоловік, та ще крім того високоінтелектуальна, розумна, порядна, інтелігентна людина, чуйний та хороший друг. Таким його характеризували усі виступаючі під час турніру.

  Та повернемося до змагань. З кожної з чотирьох підгруп, у яких грали тенісисти, до наступної стадії виходило по два спортсмени. Тож у першій підгрупі найвдаліше виступили О. Петренко та М. Бінюк ; у другій не було рівних В. Чмирю та С. Бочкову; у третій – С. Пластомаку і В. Філонку ; з четвертої з найкращими показниками вийшли – О. Афанасьєв і С. Бугай. Далі тенісисти грали між собою у фінальній частині змагань. Переможцем цьогорічного турніру в черговий раз став С. Пластомак, який до речі, є справжнім рекордсменом, адже в кубку пам’яті О. П. Іонова він перемагав більше десяти разів. Друге місце посів М. Бінюк, третє у О. Афанасьєва. Щодо змагань молоді то тут найкращий результат показали Л. Шиян, друге місце у Є. Тифанюка, третє – у В. Нікуліна.

По завершенню змагань відбулась церемонія нагородження. Віктор Іонов вручив переможцю кубок, грошову премію та медаль за перше місце. Інші призери у двох вікових групах теж отримали медалі та сувеніри від Арбузинської селищної ради.

Ну а завершився турнір дружнім колективним фото на згадку.

Від імені усіх учасників висловлюються слова щирої подяки за організацію та гостинність директору Арбузинської ДЮСШ Петру Пигиді та усім тренерам закладу.

Матеріал підготував Р. Севастьянов

На знімках: під час змагань.

Фото В. Кутового