Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Понеділок, 20.05.2019

18 січня 2016 року відбулось розширене засідання президії обласного комітету Профспілки.

Членами президії було обговорено цілий ряд актуальних питань.

Голова обласної організації Профспілки В.М.Оборонько підвела підсумки роботи обласної організації за 2016 рік.

Затверджено план роботи на 2017 рік, розглянуто структуру та стан профспілкового членства в обласній організації Профспілки, внесено зміни і доповнення до Положення обласного огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, визначено Рейтинг районних, міських організацій Профспілки за підсумками роботи у 2016 році та нагороджено переможців. Ними стали Арбузинська районна організація Профспілки (голова Н.А. Михайлик), Первомайська міська організація Профспілки (голова І.В. Сисоєва), Кривоозерська районна організація Профспілки (голова І.О. Муравська).

IMG 4333                     IMG 4318

В обгоренні питань порядку денного активну  участь взяли голови районних та міських організацій Профспілки: В.Я.Кравчук, М.А.Дротенко, Л.П.Вороніна, О.М.Чепілка, І.В.Сисоєва, І.О.Муравська та інші.

З  усіх питань прийнято відповідні постанови.

            IMG 4343                      IMG 4320

 

Арбузинська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

 

Гала – концерт «Освітянські таланти Миколаївщини»

29 березня 2016 року в обласному Будинку художньої творчості відбувся гала – концерт «Освітянські таланти Миколаївщини».  Від освітян Арбузинського району в ньому взяв участь вчитель музики Костянтинівської ЗОШ І – ІІІ ст. Чебаненко П.В. Пісня В.Крищенка «Мій рідний край» в чудовому виконанні Павла Володимировича знайшла добрий відгук в серцях глядачів.

 

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

30 березня 2016 року відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА. Одним з питань черги дня засідання було укладення спільного рішення колегії та ІV пленуму Арбузинської районної ради профспілки працівників освіти і науки України, а саме Угоди між відділом освіти та радою профспілки працівників освіти району на 2016 – 2017 р.р.

 

 

   На черговому засіданні президії обласного комітету  Профспілки, яке відбулося 2 червня 2016 року, за участю усіх голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки,  було широко та активно розглянуто ряд актуальних питань, які  хвилюють освітян області. Серед них;

- «Про співпрацю Профспілки з органами влади щодо збереження системи державних соціальних пільг і гарантій педагогічним працівникам»;

- «Про організацію контролю за дотриманням законодавства з питань охорони праці  в загальноосвітніх школах – інтернатах м. Миколаєва»;

- «Про організацію оздоровлення працівників освіти та їх дітей» та інші.

По першому питанню виступила голова  Арбузинської районної організації Профспілки Михайлик Надія Іванівна, яка ознайомила присутніх з організацією співробітництва профспілки з місцевими органами влади щодо збереження гарантованих державою соціально – економічних прав освітян району.                       

      Голова обласної організації Профспілки Віра Михайлівна Оборонькопроінформувала учасників засідання  про дії обкому Профспілки, організаційних ланок по вирішенню соціально-економічних питань та окреслила завдання профспілкових органів по підготовці навчальних закладів до нового навчального року, здійснення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, відпускних, матеріальної допомоги на оздоровлення та інші.

 

 

Фінальні змагання ХІІІ обласної Спартакіади серед працівників освіти

З метою розвитку та активізації фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи в області 22 – 23 вересня 2016 року у м. Миколаєві, відбулись фінальні змагання ХІІІ обласної Спартакіади серед працівників освіти.

 Збірна команда Арбузинського району в кількості 17 чоловік, очолювана головою районної організації Профспілки  Михайлик Н.І., взяла активну участь в змаганнях.

Змагання проходили по 4 – х видах спорту: міні – футбол, легка атлетика, теніс, шахи

Міні – футбол. Наша команда під час гри.

Легка атлетика. Наші бігуни  перед стартом.

 

 

 

 

 

 

02 листопада  2016 року в Арбузинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  було проведено регіональний  семінар – навчання на тему: «Впровадження сучасних комунікативних форм і методів роботи в оперативному інформуванні спілчан».

В роботі семінару взяли участь голови первинних профспілкових організацій Арбузинського району, голови районних та міських організацій Профспілки м. Вознесенська, Вознесенського, Доманівського, Братського, Новоодеського  районів, працівники обкому Профспілки.

Відкрила семінар та ознайомила учасників з аспектами інформаційної роботи в районі Н.І.Михайлик,  голова Арбузинської районної організації профспілки.

Учасників семінару привітала та проінформувала про стан та розвиток освіти в Арбузинському районі В.В.Дерій, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

                                         

В ході семінару керівники організаційних ланок Профспілки оволодівали практичними навиками інформування членів Профспілки з використанням можливостей Інтернету,  Skype-зв'язку, електронної пошти, традиційних друкованих видань та профспілкових куточків, відео та слайд презентацій.

Для учасників семінару було проведено тренінги з інформаційного  напрямку.

Відбувся обмін досвідом роботи.