Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Четвер, 21.09.2017
Головна » 2015 » Лютий » 23 » Змагання з настільного тенісу та шахів
14:55
Змагання з настільного тенісу та шахів

            Відповідно до Календаря Спартакіади школярів Арбузинського району в 2014-2015 навчальному році в спортивному залі Арбузинської дитячо-юнацької спортивної школи 20 лютого 2015 року відбулись особисто-командні змагання з настільного тенісу та шахів. 
            У змаганнях з настільного тенісу взяли участь команди наступних закладів: Арбузинська ЗОШ № 1, Арбузинська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка, Костянтинівська ЗОШ, Новокрасненська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Воєводська ЗОШ, Квунівська ЗОШ, Новогригорівська ЗОШ, Любоіванівська ЗОШ, Мар’янівська ЗОШ.
            За результатами змагань у юнаків перше місце здобув Папушой Микола (Арбузинська ЗОШ № 1),  друге – Шиян Леонід (Арбузинська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка), третє – Бурля Родіон (Арбузинська ЗОШ № 1).
            У дівчат перше місце виборола учениця Арбузинської ЗОШ № 1 Ковальчук Єлизавета, друге місце посіла учениця Новоселівської ЗОШ Фурдуй Ірина, третє – учениця Новокрасненської ЗОШ Марченко Тетяна.
            Серед шкіл І-ІІ ступенів загальнокомандне перше місце здобули учні Любоіваннівської загальноосвітньої школи, друге місце посіла команда Мар’янівської школи, третіми стали юні тенісисти з Новогригорівської ЗОШ.

            Вцілому в змаганнях взяли участь 30 учасників з 8 шкіл. Головний суддя змагань Рожко С.О. відзначив добрий рівень підготовки команд тенісистів Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка та Любоіванівської ЗОШ І-ІІ ст.

 

            За шаховими дошками зустрілися представники 9 команд: Арбузинської № 1, Арбузинської № 2, Костянтинівської, Воєводської, Новокрасненської, Рябоконівської, Кавунівської, Новогригорівської, Мар’янівської шкіл.

За підсумками змагань визначилася трійки призерів:

школи І-ІІ ступенів

            юнаки                                                                                    дівчата

I м. – Губрик Дмитро (Мар’янівська ЗОШ);                       І м. – Пізюн Юлія (Мар’янівська ЗОШ);

II м. – Романенко Віталій (Кавунівська ЗОШ);       ІІ м. – Мішина Любов (Новогригорівська ЗОШ);

III м. – Іларіонов Михайло (Мар’янівська ЗОШ);   ІІІ м. – Урсу Марина (Кавунівська ЗОШ).

                                                                                  ІІІ м. – Барська Анна (Кавунівська ЗОШ)

школи І(ІІ)-ІІІ ступенів

            юнаки                                                                                    дівчата

I м. – Галунга Іван (Арбузинська ЗОШ № 1);                     І м. – Полянська Анастасія (Арбузинська ЗОШ № 2);

II м. – Тифанюк Олександр (Арбузинська ЗОШ №1);ІІ м. – Фоміна Таїсія (Арбузинська ЗОШ № 1);

III м. – Білоус Володимир (Рябоконівська ЗОШ);  ІІІ м. – Хоменко Аліна (Костянтинівська ЗОШ).

ІІІ м. – Кіцану Сергій (Рябоконівська ЗОШ)                       ІІІ м. – Марченко Тетяна (Новокрасненська ЗОШ)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської райдержадміністрації.

Методист РМК                                                        А.В.Васильєв

Переглядів: 155 | Додав: sergei198708 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]