Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Субота, 20.10.2018
Головна » 2014 » Листопад » 21 » Семінар практичних психологів «Діагностика виникнення та профілактика суїцидальних ризиків в учнівської молоді»
15:25
Семінар практичних психологів «Діагностика виникнення та профілактика суїцидальних ризиків в учнівської молоді»

СТОП СУЇЦИД

     20 листопада 2014 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту відбувся семінар практичних психологів «Діагностика виникнення та профілактика суїцидальних ризиків в учнівської молоді», який був організований з метою надання інформації щодо корекції та профілактики суїцидальної поведінки в навчальних закладах району.      

     Практичним психологам закладів освіти району, представлено теоретичний блок, в якому висвітлювалися різні аспекти проблеми суїциду, зокрема, практичний психолог Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., Курченко І.В. розкрила питання про чинники виникнення та перебігу суїцидальної поведінки молоді, форми, методи та прийоми виявлення суїцидальних тенденцій. Своїм досвідом роботи з данного питання поділилася  практичний психолог Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№2 Спасенко В.С.

    Методист з психологічної служби відділу освіти, молоді та спорту Сомик А.С. надала методичну допомогу з питання психолого-педагогічну систему профілактики і корекції суїцидальної поведінки учнівської молоді.

    Та, безперечно, найбільш цікавим і корисним для кожного психолога,був практичний блок, оскільки саме в такий спосіб можна здобути необхідні вміння і практичні навички для роботи з певною категорією учнівської молоді, зокрема, розглянули питання використання техніки арт-терапії, ізотерапії в корекційній роботі практичних психологів з учнівською молоддю.

     Отже, практичний семінар, став вдалою спробою роботи над проблемою, про яку говорити дуже важко, але, водночас, потрібно.

Переглядів: 227 | Додав: sergei198708 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]