Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

Неділя, 17.12.2017
Головна » 2016 » Березень » 10 » Районний конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт-2016»
17:31
Районний конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт-2016»

           З метою популяризації творчої спадщини генія та пророка Т.Г.Шевченка, відродження української культури 02 березня 2016 року на базі Арбузинського Будинку творчості школярів проведено районний конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт-2016».

            У конкурсі взяли участь 26 учнів з 14 загальноосвітніх шкіл  та позашкільного закладу району ( Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Арбузинська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка, Агрономійська ЗОШ І-ІІІ ст., Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ст., Воєводська ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новокрасненська ЗОШ І-ІІІ ст., Садівська ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Кавунівська ЗОШ І-ІІ ст., Мар׳янівська ЗОШ І-ІІ ст., Арбузинський НВК «Пролісок»,  Арбузинський  Будинок  творчості школярів).

             Члени журі районного конкурсу оцінювали читців за такими критеріями: майстерний рівень виконання, відповідність репертуару віковим можливостям учасників, оригінальність виконання літературного твору, логічне мовлення та дикція читця, враховувалась сценічна культура та зовнішній вигляд учасників. Учасники конкурсу  виконували твори малих літературних форм та  уривки з літературних творів Тараса Григоровича Шевченка. Порівняно з минулим роком покращилась якість виконання творів учасниками.

            Журі конкурсу відзначило високу  виконавську майстерність, артистизм учасників конкурсу,  різноманітність цікавих творчих рішень та прийомів (Агрономійська ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Садівська ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Мар׳янівська  ЗОШ І-ІІ ст., Арбузинський Будинок творчості школярів).

Список переможців  районного

конкурсу читців Шевченківської поезії

«Заповіт – 2016»

серед молодшої вікової категорії ( 8-13 років)

І місце –Почеха Тетяна, учениця Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Кравченко Марія, учениця Агрономійської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Штембер Софія, учениця Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Морозова Анастасія, учениця Мар׳янівської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – Шутко Софія, учениця Садівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – учнівський колектив Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Севастьянова Анастасія, учениця Арбузинського НВК «Пролісок»

ІІІ місце – Іщенко Дарина , учениця Кавунівської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – Хмель Ярослав, учень Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г.Шевченка

                                       серед  старшої вікової категорії (14-17 років)

І місце – Пинзарь Єлизавета, учениця Агрономійської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Коваль Катерина, учениця Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІ місце – Кулієва Ельнара, учениця Садівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Орчинська Олена, учениця Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Юфрос-Козинець Офелія, учениця Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Катриченко Катерина, учениця Арбузинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 ім. Т.Шевченка

ІІІ місце – Тофанюк Анастасія, учениця Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

серед вихованців позашкільного закладу

ІІ  місце - Лобова Ірина, вихованка  гуртка «Літературне краєзнавство» Арбузинського Будинку творчості школярів                                                                  

                                               у номінації «Надія»

  • Мартинко Вікторія, учениця Арбузинського НВК «Пролісок»;
  • Кузьмінська Діана, учениця Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Левченко Анна, учениця Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Ворона Валерія, учениця Новокрасненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бажаємо переможцям районного конкурсу та їх керівникам творчих  злетів!

Переглядів: 412 | Додав: sergei198708 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]