Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Арбузинської РДА

П`ятниця, 19.04.2024
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
sergei198708Дата: Середа, 19.11.2014, 14:54 | Повідомлення # 1
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 100
Статус: Offline
З метою отримання повної інформації щодо патріотичного виховання молоді в районні проводиться соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників».
Запрошуємо учнів, батьків, учителів до участі в опитуванні.
Соціологічне опитування проводиться протягом листопада 2014 року.


  • Що ви вкладаєте в поняття «Батьківщина»?
  • Що для вас означає бути патріотом?
  • Як ви розумієте поняття «героїзм»?
  • Чи пишаєтесь, що ви українець а)?
  • Чи згодні ви із твердженням «В Україні модно бути патріотом»?
  • Як ви думаєте, які заходи повинна вжити держава, аби підтримати патріотичний дух молоді?
  • Що нового необхідно запровадити в школі для поліпшення патріотичного виховання молоді?


 
valyaДата: Середа, 26.11.2014, 23:07 | Повідомлення # 16
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожної людини поняття Батьківщини своє. Длякогось — це вулиця, будинок, де він жив, а для когось  — це країна, де людина народилася і виросла.  Батьківщина — те місце, куди людину «тягне» всієюдушею і серцем, куди б їйхотілося повернутися, не дивлячись ні на які перешкоди і обставини, те місце,  яке вона прагне захистити, зберегти . Людина вивчає історію країни – іпочинає відчувати себе нащадком героїчного минулого.  З поняттям Батьківщини поєднуються імена їїпоетів і музикантів, зодчих і художників Чим більше людина пізнає, тим більше її  почуття любові до Вітчизни. Що стосується модина патріотизм…Якось в’їдливо це звучить…За цей рік ми всі змінилися,змінилися
наші учні. Почуття гордості охоплює мене,коли я бачу як  бережно,з гордо піднятою головою, стоїтьпрапороносець школи,з якою теплотою волонтери школи збирають  речі для воїнів-учасників АТО,організовуютьярмарки,мітинги. І все це- не данина моді,а  потреба  душі.
 
denmerДата: Четвер, 27.11.2014, 14:11 | Повідомлення # 17
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина для мене - це край, де я родився, живуть батьки.
Частинка своєї рідної землі.
Бути патріотом - означає бути готовим віддати життя за свою країну, допомагати воїнам АТО.
Героїзм - це звання, яке отримує людина за якийсь благородний вчиннок.
 
go4kaДата: Четвер, 27.11.2014, 14:39 | Повідомлення # 18
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина для мене - це  рідна домівка , країна де я народилася та проживаю.
Бути патріотом- означає  бути відданими своїй країні .
Героїзм - сміливість, відданість.
Я пишаюся ти , що я українка!
В Україні не модно , а потрібно бути патріотом.
Для того , щоб  підтримати патріотичний дух молоді держава повинна проводити різні заходи, де б проявлявся патріотизм.
Для виховання  патріотизму в школі необхідно проводити виховні години та залхочувати до патріотизму

Додано (27.11.2014, 14:38)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене - рідний край, де я народився, моя Україна.
Бути патріотом- поважати і защищати історію свого народу його минуле теперішнє і майбутнє, поважати традиції.
Героїзм - вчинки у яких виділяється подвиг.
Я пишаюся тм , що я українець,хоч іноді мені трохи соромно за вчинки нашої влади!
Бути патріотом модно, але багато людей просто псевдопатріоти.
Для того , щоб  підтримати патріотичний дух молоді держава повинна "робити" такі вчинки , щоб було чим пишатись і захищали своїх громадян.
Для виховання  патріотизму в школі необхідно прищеплювати любов і віру в силу українського народу.

Додано (27.11.2014, 14:39)
---------------------------------------------
Батьківщина для мене - рідний край, де я народився, моя Україна.
Бути патріотом- поважати і защищати історію свого народу його минуле теперішнє і майбутнє, поважати традиції.
Героїзм - вчинки у яких виділяється подвиг.
Я пишаюся тм , що я українець,хоч іноді мені трохи соромно за вчинки нашої влади!
Бути патріотом модно, але багато людей просто псевдопатріоти.
Для того , щоб  підтримати патріотичний дух молоді держава повинна "робити" такі вчинки , щоб було чим пишатись і захищали своїх громадян.
Для виховання  патріотизму в школі необхідно прищеплювати любов і віру в силу українського народу.

 
nastya99Дата: Четвер, 27.11.2014, 15:40 | Повідомлення # 19
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Батьківщина-моя батьківщина, родина, сім'я.
2.Бути патріотом означає мати високий рівень моральних цінностей. Патріот шанує традиції та звичаї свого народу, готовий в любу хвилину стати на захист своєї Батьківщини.
3.Героїзм-здатність в вважких умовах здійснити вчинок, який врятує життя іншій людині або захистить інтереси своєї держави.
4.Звісно, я пишаюсь тим, що я українець!
5.Так, я згодний з даним твердженням.
6.Заохочувати виховання патріотизму в кожній дитині з малих років.
7.Проводити більше виховних заходів щодо виховання патріотизму.
 
LyudokДата: Четвер, 27.11.2014, 16:11 | Повідомлення # 20
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина – це родина… Бути патріотом, особистодля мене, не просто одягти вишиту сорочку, а чомусь її почали одягати лише
цього часу, а любити свою країну завжди, мати на думці тільки добрі думки,
допомагати один одному… Слово «модно» не вічне, мода швидко проходить, тому
більшість людей, саме зараз, по-модному «патріоти»…
 
МотряДата: Четвер, 27.11.2014, 19:40 | Повідомлення # 21
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline

1. Батьківщина для мене - це країна, де я народилась і живу, де поруч мої близькі.
2. Бути патріотом - означає любити та бути вірним Батьківщині, це бажання зробити все можливе, щоб зберегти її, її народ та її культуру.
3. Героїзм - найвище виявлення самовідданості й мужності під час здійнення видатних за своїм значенням дій.
4. Так, я пишаюсь, що я українка!!!
5. Бути патріотом модно!
6. Справдити сподівання свого народу, свого молодого покоління, яке хоче жити в справжній європейській країні.
7. Для виховання патріотизму в школі необхідно проводити виховні години, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизнянної війни, екскурсії та походи, уроки мужності.

 
agronomiazochДата: Четвер, 27.11.2014, 20:11 | Повідомлення # 22
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мама учня 9 класу:
Батьківщина для мене - це рідний край, звичаї. символи, сім'я, традиції, обряди. Моя Батьківщина - Україна.
Бути патріотом означае - любити свою мову, свій рід, націю, захищати інтереси країни.
Героїзм - мужність в будь якій ситуації.
Я пишаюсь, що я українка
Гадаю в Україні зараз модно бути патріотом.
Держава повинна створювати умови для нормального життя.
Проводити зустрічі з патріотами Батьківщини, більше читати з дітьми про рідний край.

Додано (27.11.2014, 20:11)
---------------------------------------------
Мама учениці 7 класу Агрономійської ЗОШ: 
Батьківщина для мене - це земля, де я народилася, де живуть найрідніші для мене люди.
Бути патріотом означає - любити рідний край, свою Батьківщину, працювати для того, щоб Україна була вільною і незалежною.
Героїзм - здатність людини жертвувати своїм життям заради інших. 
Я пишаюсь, що я українка 
Патріотизм не може бути модним або ні. А він є, або його немає.
Державні особи повинні своїми діями підтримувати патріотичний дух. 
По моєму в школі і так найбільше працюють в цьому напрямі, ніж будь де.

 
olgaДата: Четвер, 27.11.2014, 20:19 | Повідомлення # 23
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це мамина колискова, це босоноге дитинство, це безтурботна юність, незабутні шкільні роки, доросле життя. А ще це рідне село, з привітними та трудолюбивими людьми, рідна батьківська хата, і знову ж таки школа. Патріотизм у нашій державі особливо став проявлятись на початку дев`яностих років минулого століття. І відрадно, що поштовхом до цього стала студентська молодь. А потім, через декілька років, вона пустила свої паростки в наступному, більш молодому поколінні, яке народилося за часів Незалежності України. І сьогодні вони гордо несуть синьо-жовтий стяг у вільній країні, про що мріяло не одне покоління їх пращурів. Героїзм, ну куди ж без нього українцям. Він проявлявся у всі часи - у 15, 16, 17, 18, 19, 20 і нарешті 21 століттях.
 
nadiaДата: Четвер, 27.11.2014, 20:38 | Повідомлення # 24
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина, це слово просте і зрозуміле навіть маленькій дитині. Це щось хвилюючо рідне, до щему серця зворушливе. Скільки людей прагнуть, щоб їх Батьківщина була вільною, незалежною, щоб кожному її жителю було комфортно жити і працювати. Де б не знаходилась людина, в яких країнах, погодьтеся, що справжніх патріотів своєї держави завжди тягнутиме до дому, до рідної домівки, де все знайоме і таке рідне. Патріт це той хто живе на своїй батьківщині не лише у спокійні часи, а й у лихоліття, і не просто живе, а наполегливо працює, щоб навіть своєю крихітною працею возвеличити свою Вітчизну. Служити людям не словами, а справами - це і є справжній героїзм.
 
ЕленаДата: Четвер, 27.11.2014, 21:24 | Повідомлення # 25
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це рідна земля, рідна домівка, земля моїх предків.
Бути патріотом означає відчувати любов до Батьківщини, зберігати її культуру, захищати її інтереси.
Героїзм - це великий вчинок, подвиг на благо суспільства.
Я пишаюсь, що я українка!
Ні, мода - це тимчасове явище.
Держава повинна забезпечити гідні умови життя, освіту, надання робочих місць, щоб молодь не виїжджала за межі країни.
 
РостиславДата: П`ятниця, 28.11.2014, 11:48 | Повідомлення # 26
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Батьківщина- це земля, де живуть мої рідні і де моя батьківська земля.
2.Патріот- це людина яка підтримує свою країну морально, духовно й фізично, любить її...
3.Героїзм для мене це самовідданість, самопоржертва на користь інших.
4.Так! Пишаюсь!
5.Так!
6.Держава насамперед підтримувати молодь в їх патріотичних починаннях.
7.В школі повинні проводитись загальношкільні патріотичні бесіди і прививати патріотизм дітям.
 
ЗіронькаДата: П`ятниця, 28.11.2014, 12:23 | Повідомлення # 27
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1.Батьківщина -це земля , де я живу, де народилась моя дитина , де я вперше закохалась.
2. Патріот- це людина ,яка робить усе для того ,щоб процвітала її країна.
3.Героїзм - це здатність людини жертвувати собою звіть ціною власного життя.аради інших ,інколи на.
4. Так ,я пишаюсь.
5. Патріотизм повинен йти від серця , а не на показ.
6.Держава повинна піклуватися про свій народ , коли людина буде для держави на першому місці, то патріотів стане на багато більше.
 
adminДата: П`ятниця, 28.11.2014, 12:47 | Повідомлення # 28
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина – це мій ріднийкрай! Край  де я народилась і живу, для мене є дужецінним. Ніяку країну світу не можна порівняти з моєю батьківщиною. Любов до
рідного краю ось це - є справжньою любов’ю!
 Бути патріотом - означаєлюбити свій край. Любити все,що стосується твоєї країни її минулого та
традицій.
 Я можу з упевненістюсказати,що я патріот своєї країни. Тому що люблю Україну, всім серцем. Героїзм – здатність людинибез роздуму стати на захист своєї країни,без жодної для нього користі. Я пишаюсь тим, що яукраїнка!!! В Україні  більш модним є, одяг, спосіб життя та інше. Аніжбути патріотом.Але я вважаю,що мода це тимчасово,а патріотизм йде від серця. Дати дорогу молодимспеціалістам,зупинити війну, покращити умови праці і створити робочі місця, щоб
не було потреби залишати країну.
 
OlenaДата: П`ятниця, 28.11.2014, 12:58 | Повідомлення # 29
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина - це, для мене, місце, де я живу, навчалася, працюю, це країна, в якій я сформувалася як особистість. Це Україна."Бути патріотом" означає вірити в свою державу, в  її майбутнє, гордитися минулим; словом і ділом доводити свою відданість та любов.Я завжди пишалася тим, що я - українка, ще задовго до того, як в Україні  бути українцем стало модно."Держава для людей, а не люди для держави". Найбільше, що можно зробити для формування патріотизму, це не розчаровувати людей, зробити усе аби пишатися державою, дбати про піднесення міжнародного авторитету, не влаштовувати бійок у ВР, знищити корупцію... Робити те, що й повино бути в цивілізованій державі.
 
polyankaДата: П`ятниця, 28.11.2014, 13:05 | Повідомлення # 30
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Батьківщина —це земля, на якій людина народилася та
виросла.
Бути патріотомозначає захищати батьківщину понад
усе.
Героїзм —здатність до самопожертвування.
Я пишаюсь тим,що я українка.
Патріотомпотрібно бути завжди.
Дослухатися допростого народу.
У школі необхіднопроводити бесіди, виховні години.
 
Форум » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників» » Соціологічне опитування «Патріотизм у розумінні сучасників»
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: